Obec Všestudy
Všestudy
Obec Všestudy

NÁZOROVÝ PRŮZKUM „Jak funguje a komunikuje DSO Chomutovsko"

DSO Chomutovsko

Žádáme obyvatele naší obce Všestudy o pár minutek jejich času a o vyplnění níže uvedeného dotazníku. Předem všem děkuji.
Miloslav Čermák, starosta

Naše obec Všestudy je aktivním členem dobrovolného svazku obcí (DSO), jehož posláním je systematický a efektivní rozvoj území, ochrana a prosazování společných zájmů členských obcí a spolupráce v oblastech, které jsou pro rozvoj obcí klíčové.

Krátký, strukturovaný dotazník, o jehož vyplnění bychom Vás rádi požádali, je možné vyplnit elektronicky na tomto odkazu ZDE.

Dotazník je zcela anonymní a vyplnit ho můžete až do 24.10.2021.

Pomůžete nám tak zlepšit fungování DSO, zejména v oblasti komunikace a vztahu k Vám, obyvatelům naší obce.

DĚKUJEME ZA VÁŠ ČAS A OCHOTU DOTAZNÍK VYPLNIT!

Datum vložení: 7. 10. 2021 9:01
Datum poslední aktualizace: 7. 10. 2021 9:10
Autor: Správce Webu
Obec Všestudy

Obec Všestudy

Všestudy jsou obec se 191 obyvateli v Ústeckém kraji v okrese Chomutov. Nacházejí se asi 6,5 kilometru východně od okresního města Chomutov ve východní části okresu v nadmořské výšce okolo 335 metrů. Po většinu své historie byly součástí chomutovského a později červenohrádeckého panství a po zrušení poddanství se staly samostatnou obcí. Od devatenáctého století patřily k nejstarším místům hnědouhelného hornictví na Chomutovsku. Většinu rozlohy katastrálního území tvoří zemědělská půda. Lesy zde žádné nerostou.